Aktualności

TEATRZYK

   3 lutego 2019
Po raz kolejny nauczyciele z naszego przedszkola sprawili dzieciom wielką niespodziankę wystawiając przedstawienie. Tym razem był to „Czerwony kapturek”.
Gdy na dworze zima my lubimy słuchać gorących rytmów. Tym razem na koncercie edukacyjnym „Hawajskie opowieści”, które przybliżyły dzieciom kulturę, tańce i zwyczaje z Hawajów.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

   3 stycznia 2019
Drodzy rodzice, dzięki Państwa Pomocy udało Nam się zorganizować „Dzień Pluszowego Misia” aż w 4 szpitalach: w szpitalu w Dziekanowie Leśnym, w Instytucie – Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka, w szpitalu na ul. Banacha( oddział dziecięcy neurologiczny), a także w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Za pomoc serdecznie dziękujemy i Życzymy Wszystkiego Misiowego 😄 Wolontariusze oraz Dyrekcja Przedszkola Pozytywka.

NASZE PIERNICZKI

   20 grudnia 2018
Dekorowanie pierniczków to już nasza przedświąteczna tradycja 🍪🎄

JASEŁKA

   14 grudnia 2018
Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań… ✨🎄✨ tak dzisiaj dzieci z grupy Dzwoneczki rozpoczęły swój piękny występ jasełkowy. 🌠Było nastrojowo i ciepło od kolęd 😍

MUZYKA ŚWIATA

   3 grudnia 2018
Koncert niezwykłych instrumentów 🎶🎶🎶

DOGOTERAPIA

   3 grudnia 2018
W ramach dogoterapi w mijającym tygodniu nasze przedszkole odwiedziły dwa pieski. Labrador Lawenda oraz jamnik Ciasteczko 🐕🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾🐾 Dzieci miały okazję pogłaskać i nakarmić czworonogi. Poznały też zasady zachowania się wobec obcych psów.

11 LISTOPADA

   11 listopada 2018
Aby uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości nasze przedszkole uczestniczyło w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. O godzinie 11.11 wszyscy uroczyście zaśpiewaliśmy Hymn Narodowy 🇵🇱️ Następnie Dzieci zaśpiewały piosenki patriotyczne, zatańczyły polskie tańce narodowe, a zwieńczeniem uroczystość był występ Zespołu Ludowego Wiskitki.

KONCERT EDUKACYJNY

   12 października 2018
Cykliczny koncert edukacyjny Muzyka Świata 🎼🎶🥁

ZERÓWKA

   3 października 2018
Owocowy dzień w naszej zerówce 🍎🍐🍒🍓🍏🍇

DRZEWKO NIEPODLEGŁOŚCI

   20 września 2018
Nasze „Drzewko Niepodległości” z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

DOGOTERAPIA

   3 września 2018
W dniu dzisiejszym odwiedzili nas niezwykli goście – labrador Lawenda oraz chihuahua Wanilia. Dzieci miały okazję nakarmić pieski przysmakami, pogłaskać oraz obserwować jak są posłuszne.