Zostały jeszcze dwa 2 wolne miejsca w grupie 5 latków oraz w zerówce!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców naszych Przedszkolaków postanowiliśmy rozszerzyć ofertę naszego przedszkola o „zerówkę”.
Zerówka w przedszkolu Pozytywka to możliwość wszechstronnego przygotowania dzieci do życia szkolnego, wykorzystująca ich mechanizmy rozwojowe oraz predyspozycje indywidualne.
Domowa atmosfera, indywidualne podejście do każdego dziecka, język angielski 5 razy w tygodniu, rozszerzona podstawa programowa, mała grupa, pyszne, zbilansowane posiłki przygotowywane na miejscu, to tylko niektóre zalety nauki w naszej placówce.
„Zerówkowicze” z Pozytywki będą doskonale przygotowani do nauki w szkole, gdyż aktywnie i wielokierunkowo wspieramy ich naturalną chęć poznawania świata.