Zosta艂y jeszcze dwa 2 wolne miejsca w grupie 5 latk贸w oraz w zer贸wce!

Wychodz膮c naprzeciw oczekiwaniom Rodzic贸w naszych Przedszkolak贸w postanowili艣my rozszerzy膰 ofert臋 naszego przedszkola o „zer贸wk臋”.
Zer贸wka w przedszkolu Pozytywka to mo偶liwo艣膰 wszechstronnego przygotowania dzieci do 偶ycia szkolnego, wykorzystuj膮ca ich mechanizmy rozwojowe oraz predyspozycje indywidualne.
Domowa atmosfera, indywidualne podej艣cie do ka偶dego dziecka, j臋zyk angielski 5 razy w tygodniu, rozszerzona podstawa programowa, ma艂a grupa, pyszne, zbilansowane posi艂ki przygotowywane na miejscu, to tylko niekt贸re zalety nauki w naszej plac贸wce.
鈥瀂er贸wkowicze鈥 z Pozytywki b臋d膮 doskonale przygotowani do nauki w szkole, gdy偶 aktywnie i wielokierunkowo wspieramy ich naturaln膮 ch臋膰 poznawania 艣wiata.