Tłuuuusty czwartek???

„Powiedział nam Bartek , że dziś tłusty czwartek…” ??????? Dzisiaj nasze przedszkolaki kultywując tradycję tłustego czwartku w ramach comiesięcznych zajęć kulinarnych piekły faworki. Na zakończenie wszyscy z wielkim apetytem „pałaszowali” upieczone smakołyki, zwane również chruścikami.