O nas

Witamy w naszym przedszkolu!

Pozytywka jest przedszkolem o profilu muzyczno – językowym i prowadzi swoją działalność od września 2014 roku.

To miejsce, gdzie Dzieci czują się jak w domu i otrzymują dużo ciepła i zainteresowania. Miejsce, które zapewnia im rozwój i zabawę pod okiem zaangażowanych i kochających pracę z dziećmi pedagogów.

My dorośli ciągle gdzieś pędzimy, dużo pracujemy i płacimy za to ogromną cenę: nie mamy czasu ani dla siebie ani dla Rodziny. Pozytywka powstała po to, by wspierać rodziców w trudzie wychowywania ich dziecka w dzisiejszym szybkim życiu.

 

Co nas wyróżnia?

  • Solidna nauka języka angielskiego: nasze dzieci od najmłodszych lat mają codziennie kontakt z językiem obcym. Nauczanie przebiega w sposób naturalny z wykorzystaniem zabaw, gier edukacyjnych, śpiewu. Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez dwóch nauczycieli realizując Międzynarodowy program powszechnej dwujęzyczności : Bilingual Future
  • Codzienne zajęcia umuzykalniające i taneczne prowadzone przez profesjonalistów. Zamierzamy rozwijać zdolności i zainteresowania muzyczne dzieci. Wczesne wychowanie muzyczne dla dziecka jest kapitałem, który będzie procentował przez całe życie.
  • Kadra posiadająca wszelkie kwalifikacje do pracy z dziećmi: nasz zespół pedagogów to profesjonaliści, dla których czas poświęcony dzieciom to nie tylko praca, ale i przyjemność. Naszą kadrę tworzą również psycholodzy, logopedzi, pedagodzy specjalni.
  • W nauce korzystamy z innowacyjnych technik multimedialnych wychowania przedszkolnego.
  • Realizujemy programy Mały miś w świecie wielkiej literatury, Ogólnopolski projekt edukacyjny „W świecie Montessori” a także program Skąd się bierze zdrowa żywność
  • Pyszne i zdrowe jedzenie z własnej kuchni, specjalne diety dla dzieci z alergiami.
  • Dzieci maja do dyspozycji cztery oddzielne place zabaw przystosowane do różnych grup wiekowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz do odbycia wirtualnego spaceru po naszym Przedszkolu!